Memoriál Ivana Hrbka na 100 hodů dorážky – Meteor Praha - 1x100HS
Pátek - 26.07.2024
16:00 - Miroslav Šostý (SK Meteor Praha)
16:00 - Vladimír Dvořák (SK Meteor Praha)
16:45 - Jan Pozner (SK Meteor Praha)
16:45 - Zdeněk Míka (SK Meteor Praha)
17:30 - Petra Grulichová (SK Meteor Praha)
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - Tomáš Tůma (TJ Neratovice)
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
Sobota - 27.07.2024
10:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
11:30 - Miloš Stloukal (TJ Nové Město na Moravě)
11:30 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
Neděle - 28.07.2024
10:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
Pondělí - 29.07.2024
16:00 - Miroslav Šnejdar st. (KK Kolín)
16:00 - Miroslav Šnejdar ml. (TJ Sokol Duchcov)
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
Úterý - 30.07.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
Středa - 31.07.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
Čtvrtek - 01.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
20:30 - volno
Přihlásit se
Pátek - 02.08.2024
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - Petr Brabenec (TJ Sokol Benešov B)
17:30 - Tereza Hrbková (Meteor A)
18:15 - Ivo Slanina (Meteor Praha)
18:15 - Miroslav Šostý (Meteor Praha)
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - Václav Kovařík (TJ Prostějov)
19:45 - Václav Kovařík (TJ Prostějov)
20:30 - David Rozsypal (TJ Prostějov)
20:30 - Jan Černohous (TJ Prostějov)
Sobota - 03.08.2024
10:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
Neděle - 04.08.2024
10:00 - volno
Přihlásit se
10:00 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
10:45 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
11:30 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
12:15 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:00 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
13:45 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
14:30 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
15:15 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:00 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
16:45 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
17:30 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
18:15 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:00 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se
19:45 - volno
Přihlásit se